تلفن دفتر : 66595267-021| 09190716368

تلفن کارخانه : 02636308505| 09125646862

انتقال خون ایران با توجه به جایگاه ممتازی که از نظر شاخص های فنی و کنترل کیفی در میان کشورهای منطقه دارد، برای ارتقای کیفی طب انتقال خون در منطقه خاور میانه و مدیترانه شرقی تلاش می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران، معاون تضمین کیفیت و کنترل کیفی سازمان در گزارشی به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر از رشد چشمگیر کیفیت فرایندهای انتقال خون در ایران طی دهه های پس از انقلاب خبر داد و افزود: ایران با رعایت بالا ترین استانداردهای بین المللی GMP ، که در تمامی پایگاه های انتقال خون سراسر کشوربه صورت یکسان اعمال می شود در میان کشورهای منطقه پیشتاز است.

وی افزود: ایران به عنوان مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت با امضای تفاهمنامه ای برای استقرار GMP در میان کشورهای منطقه تلاش می کند و قرارداد ارسال نمونه های کنترل کیفی به این کشورها از جمله همکاری هایی است که ایران با این کشورها دارد. آموزش به انتقال خون کشور سودان در زمینه کنترل کیفی خارجی توسط کارشناسان ایرانی یکی دیگر از مصادیق این همکاری هاست.

دکتر صدیقه امینی کسب گواهی های استاندارد بین المللی توسط پایگاه های سراسر کشور را فرایندی پیچیده و دشوار خواند که انتقال خون ایران طی این سالها علیرغم تحریمها و فشارهای موجود به آن دست یافته.

وی فاصله کیفی ایران و کشورهای منطقه را قابل توجه دانست و افزود: عراق ، کشورهای عضو اکو و سودان از جمله کشورهایی هستند که از دستاوردهای ما در کنترل کیفی بهره مند شده اند.

وی در پایان با اشاره به کاهش چشمگیر آلودگی های خونی در میان اهداکنندگان نسبت به سایر افراد جامعه ، به عنوان یکی از دستاوردهای کنترل کیفی افزود: شاخص های عفونی در میان خون های اهدایی نسبت به جامعه، 8 تا 10 برابر کمتر است و با توجه به مراودات و سفرهای مردم ایران با کشورهای منطقه ، گسترش سلامت خون در میان همسایگان ایران علاوه بر یک فعالیت بین المللی مثبت و بشر دوستانه که جایگاه بین المللی کشور را از نظر علمی و فنی ارتقا می بخشد، ضامن سلامت مردم کشور خودمان نیز هست.

شرکت آزما تجهیز تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی.

درباره شرکت آزما تجهیز

شرکت آزما تجهیز (azmatajhiz.ir) در تاریخ ، 1380/2/25 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه محصولات آزمایشگاهی به طور رسمی آغاز نمود. این شرکت در زمینه تولید و پخش انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه، تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد. این شرکت با سابقه درخشان خود تاکنون توانسته با بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی ارتباط برقرار کرده و مایحتاج آزمایشگاهی این مراکز را تامین نماید و به خاطر حسن انجام کار و سر لوحه قرار دادن رضایت مندی مشتری، خود را در راس شرکت های برتر در این صنعت قرار دهد.

خدمات شرکت آزما تجهیز عبارتند از :

  • تولید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، تحقیقاتی، صنعتی و دکوری
  • تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی
  • پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی

راه های تماس با شرکت آزما تجهیز

3 راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی آزما تجهیز وجود دارد .اولین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . دومین راه تماس با شماره تلفن شرکت آزما تجهیز می باشد و آخرین راه نیز مراجعه به صفحه فیس بوک آزما تجهیز می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت آزما تجهیز : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس شرکت آزما تجهیز : 66595267-021