تلفن دفتر : 66595267-021| 09190716368

تلفن کارخانه : 02636308505| 09125646862

مدیر انتقال خون آسیا با اشاره به اینکه این 12 کشور از جمله ایران عضو این سازمان هستند، گفت: ایران، سریلانکا و هند از وضعیت بسیار مطلوبی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری های خونی دارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ پروفسور چادری از کشور هندوستان افزود: بیشترین میزان شیوع بیماری های خونی در آسیا، مربوط به بیماری های تالاسمی، هموفیلی و کم خونی داسی شکل است که کشور ایران و هندوستان توانستند در زمینه کنترل و درمان بیماری های هموفیلی و تالاسمی پیشرفت قابل توجهی داشته باشند.

وی تصریح کرد: بیماری های خونی مربوط به کشور خاصی نیست و یکی از اهداف برگزاری این کنگره مرور آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پیشگیری و درمان این نوع بیماری ها است.

وی ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این کنگره بین المللی، مباحث علمی ارائه شده در این کنگره را فرصت مناسبی برای هم اندیشی در زمنیه خون، بیماری ها و کابردهای بالینی آن دانست.

پروفسور چادری اشاره ای به برنامه های این سازمان در آسیا نیز داشت و اظهار داشت: نیروهای متخصص فعال در این مرکز را به کشورهای توسعه یافته می فرستیم، تا با بیماری های خون و مشکلات آن آشنا شوند و داشته های خود را در اختیار کشورهای آسیایی قرار دهند.

وی با بیان اینکه کشورهای همانند مغولستان، ویتنام، کامبوج و پاکستان بیشترین میزان شیوع بیماری های خونی را دارند از آموزش مردم به عنوان یکی از برنامه های اصلی این سازمان یاد کرد.

شرکت آزما تجهیز تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی.

درباره شرکت آزما تجهیز

شرکت آزما تجهیز (azmatajhiz.ir) در تاریخ ، 1380/2/25 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه محصولات آزمایشگاهی به طور رسمی آغاز نمود. این شرکت در زمینه تولید و پخش انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه، تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد. این شرکت با سابقه درخشان خود تاکنون توانسته با بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی ارتباط برقرار کرده و مایحتاج آزمایشگاهی این مراکز را تامین نماید و به خاطر حسن انجام کار و سر لوحه قرار دادن رضایت مندی مشتری، خود را در راس شرکت های برتر در این صنعت قرار دهد.

خدمات شرکت آزما تجهیز عبارتند از :

  • تولید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، تحقیقاتی، صنعتی و دکوری
  • تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی
  • پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی

راه های تماس با شرکت آزما تجهیز

3 راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی آزما تجهیز وجود دارد .اولین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . دومین راه تماس با شماره تلفن شرکت آزما تجهیز می باشد و آخرین راه نیز مراجعه به صفحه فیس بوک آزما تجهیز می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت آزما تجهیز : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس شرکت آزما تجهیز : 66595267-021