تلفن دفتر : 66595267-021| 09190716368

تلفن کارخانه : 02636308505| 09125646862

رییس کنگره روز دوشنبه در نشستی با خبرنگاران در مورد نحوه برگزاری این کنگره توضیح داد:در هشتمین دوره از کنگره بین المللی ارتقای کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران، متخصصان برجسته و صاحب نامی از کشورهای کانادا، ترکیه، آلمان، لهستان، بلژیک، آمریکا، انگلیس، اردن، لبنان، ژاپن، ایتالیا، چین و هلند شرکت دارند که تاکنون حضور ۳۲ نفر از آنان قطعی شده است.

دکتر بهزاد پوپک افزود: همچنین هفت سازمان بین المللی از جمله فدراسیون بین المللی شیمی بالینی و طب آزمایشگاهی و فدراسیون اروپایی طب آزمایشگاهی حامیان این کنگره هستند.
وی ادامه داد: همچنین بنیاد طب جنین و دانشگاه های آزاد اسلامی، علوم پزشکی بقیه الله، علوم پزشکی شهید بهشتی، علوم پزشکی تبریز، علوم پزشکی استان فارس و علوم پزشکی استان کرمان و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران از جمله حامیان داخلی این کنگره هستند.

پوپک گفت:آزمایشگاه و بیماری های مزمن کلیه، آزمایشگاه و دیابت، آزمایشگاه و عفونت های بیمارستانی، آزمایشگاه و محیط زیست، ایمونولوژی سرطان و تومور، پژوهش های علوم آزمایشگاهی و چالش های آزمایش های عملکرد تیروئید، چالش های پژوهش در آزمایشگاه

از جمله محورهای این کنگره است.

وی ادامه داد:حقوق و اخلاق، روش های نوین در تشخیص بیماری های متابولیک ارثی، غربالگری ناهنجاری جنین در مادران باردار، مدیریت فناوری در آزمایشگاه تشخیص پزشکی و نقش منابع انسانی در اعتباربخشی و مدیریت آزمایشگاه از دیگر محورهای مورد بررسی در کنگره هشتم است.

پوپک گفت: برگزاری دو سمپوزیوم و برپایی نمایشگاهی با حضور ۱۵۰ شرکت در حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی از جمله برنامه های جانبی این کنگره است.

وی توضیح داد:در این نمایشگاه شرکت های داخلی و شرکت های دانش بنیان محصولات خود را معرفی خواهند کرد.

دکتر محمدرضا بختیاری دبیر علمی و بین الملل هشتمین کنگره بین المللی ارتقای کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران نیز اظهار کرد:در این کنگره ۲۱ نشست علمی و ۲۰ کارگاه با هدف بررسی جنبه های مختلف طب آزمایشگاهی با حضور اساتید داخلی و خارجی برگزار می شود.

دکتر علی صادقی تبار دبیر اجرایی این کنگره نیز اظهار کرد: کنگره هشتم به دو زبان فارسی و انگلیسی برگزار می شود و برنامه های آموزشی جانبی برای سوپروایزرها اجرا می شود.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه جانبی و بیان اینکه آزمایشگاه ها در نمایشگاه جانبی کنگره نمی توانند حضور یابند، افزود: آزمایشگاه های تشخیص طبی اجازه شرکت در هیچ یک از نمایشگاه های کنگره های پزشکی و انجام فعالیت های تجاری را ندارند.

صادقی تبار ادامه داد: بر اساس مصوبه کمیته اخلاق سازمان نظام پزشکی، آزمایشگاه های تشخیص طبی اجازه شرکت در کنگره های پزشکی به منظور انجام فعالیت های تجاری ندارند.

هشتمین کنگره بین المللی همزمان با سیزدهمین کنگره کشوری ارتقای کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می شود.

این کنگره به همت انجمن علمی دکترای علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی ایران، انجمن متخصصین علوم آزمایشگاهی بالینی ایران و آزمایشگاه مرجع سلامت برگزار می شود.

شرکت آزما تجهیز تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی.

درباره شرکت آزما تجهیز

شرکت آزما تجهیز (azmatajhiz.ir) در تاریخ ، 1380/2/25 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه محصولات آزمایشگاهی به طور رسمی آغاز نمود. این شرکت در زمینه تولید و پخش انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه، تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد. این شرکت با سابقه درخشان خود تاکنون توانسته با بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی ارتباط برقرار کرده و مایحتاج آزمایشگاهی این مراکز را تامین نماید و به خاطر حسن انجام کار و سر لوحه قرار دادن رضایت مندی مشتری، خود را در راس شرکت های برتر در این صنعت قرار دهد.

خدمات شرکت آزما تجهیز عبارتند از :

  • تولید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، تحقیقاتی، صنعتی و دکوری
  • تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی
  • پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی

راه های تماس با شرکت آزما تجهیز

3 راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی آزما تجهیز وجود دارد .اولین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . دومین راه تماس با شماره تلفن شرکت آزما تجهیز می باشد و آخرین راه نیز مراجعه به صفحه فیس بوک آزما تجهیز می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت آزما تجهیز : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس شرکت آزما تجهیز : 66595267-021