تلفن دفتر : 66595267-021| 09190716368

تلفن کارخانه : 02636308505| 09125646862

دکتر سیما ذوالفقاری : افراد مبتلا به بیماری‌های تالاسمی و لوسمی و جراحی‌ها از جمله افرادی هستند که به صورت مرتب خون استفاده می‌کنند.

معاون فنی و فناوری‌های نوین سازمان انتقال خون کشور با بیان اینکه 60 درصد اهدای خون کشور مستمر است، خاطرنشان کرد: از میان اهدا کنندگان خون، 95 درصد مردان و پنج درصد زنان اهدای خون داشتند.

ذوالفقاری با اشاره به اینکه گروه O بیشترین اهدا کننده خون بوده است، تصریح کرد: گروه A و سایر گروه‌های خونی در رتبه‌ها بعدی اهدا کننده خون بودند.

وی ادامه داد: برخی از افراد در سال گذشته در کشور داشتیم که خون‌های نادر داشتند و سازمان آنها را گرفته و بصورت منجمد نگهداری می‌کند تا در صورت نیاز به این افراد تزریق کند.

معاون سازمان انتقال خون کشور با بیان اینکه با کمبود اهدا کننده خون در کشور مواجه نیستیم، عنوان کرد: همه افراد بصورت داوطلبانه اقدام به اهدای خون می‌کنند.

ذوالفقاری افزود: یکی از مشکلات انتقال خون این است که خون را تهیه می‌کنیم و به بیمارستان‌ها می‌فرستیم، اما متاسفانه تجهیزات لازم را برای نگهداری از خون ندارند و بانک‌های خون استانداردهای لازم را رعایت نمی‌کنند.

وی بیان کرد:‌ سازمان انتقال خون در سطح کشور با کمبود پزشک مواجه است، البته همین تعداد نیرو تلاش خود را برای خدمات رسانی به مردم انجام می‌دهند.

معاون فنی و فناوری‌های نوین سازمان انتقال خون کشور اضافه کرد: انتقال خون 196مرکز در سطح کشور دارد که از این تعداد 31 مرکز اصلی هستند که باید مراکز اصلی از لحاظ کیفی رشد کنند و برنامه‌ای برای افزایش آنها نداریم.

شرکت آزما تجهیز تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی.

درباره شرکت آزما تجهیز

شرکت آزما تجهیز (azmatajhiz.ir) در تاریخ ، 1380/2/25 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه محصولات آزمایشگاهی به طور رسمی آغاز نمود. این شرکت در زمینه تولید و پخش انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه، تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد. این شرکت با سابقه درخشان خود تاکنون توانسته با بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی ارتباط برقرار کرده و مایحتاج آزمایشگاهی این مراکز را تامین نماید و به خاطر حسن انجام کار و سر لوحه قرار دادن رضایت مندی مشتری، خود را در راس شرکت های برتر در این صنعت قرار دهد.

خدمات شرکت آزما تجهیز عبارتند از :

  • تولید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، تحقیقاتی، صنعتی و دکوری
  • تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی
  • پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی

راه های تماس با شرکت آزما تجهیز

3 راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی آزما تجهیز وجود دارد .اولین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . دومین راه تماس با شماره تلفن شرکت آزما تجهیز می باشد و آخرین راه نیز مراجعه به صفحه فیس بوک آزما تجهیز می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت آزما تجهیز : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس شرکت آزما تجهیز : 66595267-021