تلفن دفتر : 66595267-021| 09190716368

تلفن کارخانه : 02636308505| 09125646862

محمد صاحب الزمانی با اشاره به اینکه کارگروه هایی برای بررسی k آزمایشگاه و ضرایب ارزش نسبی خدمات این گروه تشکیل شده است، گفت: کارگروه های تشکیل شده این مسئله را بصورت علمی مورد بحث و بررسی قرار می دهند که امیدواریم ظرف سه ماه آینده بتوانیم نتایج کار را به وزیر بهداشت و رئیس کل سازمان نظام پزشکی ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه اعضای این کارگروه را کارشناسان وزارت بهداشت، نظام پزشکی و انجمن های آزمایشگاهی تشکیل می دهند، افزود: با تعرفه های مصوب ادامه کار برای آزمایشگاه های بیمارستان های خصوصی سخت بوده و متضرر خواهند شد زیرا آزمایشگاه های بیمارستانی به صورت شبانه روزی فعال بوده و تعطیلی ندارند لذا زحمت بیشتری متقبل شده و دستگاه های مصرفی نیز استهلاک بیشتری خواهند داشت.

صاحب الزمانی ادامه داد: تجهیزاتی که آزمایشگاه های بیمارستان های خصوصی استفاده می کنند نیازمند قطعات بیشتری بوده و هزینه ای که برای دستمزد پرسنل فنی پرداخت می کنند نسبت به سایر آزمایشگاههای خصوصی که داخل بیمارستان نیستند زیاد است.

وی با بیان اینکه قبل از تدوین کتاب ارزش گذاری نسبی خدمات تعرفه آزمایشگاه ها در شیفت شب ۲۰ درصد بیشتر بود، تصریح کرد: با توجه به کتاب ارزش گذاری نسبی خدمات این ۲۰ درصد دیگر عرف نیست و مبنای کار اکنون کتاب است در حالی که این موضوع برحق بوده و در حال پیگیری است و کارهای کارشناسی روی آن انجام می شود تا گزارشی مبسوط در خصوص این ۲۰ درصد و k اعلامی دولت به شورای عالی بیمه ارائه شود.

شرکت آزما تجهیز تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی.

درباره شرکت آزما تجهیز

شرکت آزما تجهیز (azmatajhiz.ir) در تاریخ ، 1380/2/25 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه محصولات آزمایشگاهی به طور رسمی آغاز نمود. این شرکت در زمینه تولید و پخش انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه، تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد. این شرکت با سابقه درخشان خود تاکنون توانسته با بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی ارتباط برقرار کرده و مایحتاج آزمایشگاهی این مراکز را تامین نماید و به خاطر حسن انجام کار و سر لوحه قرار دادن رضایت مندی مشتری، خود را در راس شرکت های برتر در این صنعت قرار دهد.

خدمات شرکت آزما تجهیز عبارتند از :

  • تولید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، تحقیقاتی، صنعتی و دکوری
  • تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی
  • پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی

راه های تماس با شرکت آزما تجهیز

3 راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی آزما تجهیز وجود دارد .اولین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . دومین راه تماس با شماره تلفن شرکت آزما تجهیز می باشد و آخرین راه نیز مراجعه به صفحه فیس بوک آزما تجهیز می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت آزما تجهیز : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس شرکت آزما تجهیز : 66595267-021