تلفن دفتر : 66595267-021| 09190716368

تلفن کارخانه : 02636308505| 09125646862

دکتر ذوالفقاری امروز در کنگره بین المللی خون و بیماریها در یاسوج گفت: تنها سازمان خون نیست که باید در زمینه سلامت خون تلاش کند بلکه بیمارستانها باید در این زمینه فعال شوند .
وی افزود : یکی از مباحثی که در طب خون در دنیا وجود دارد مدیریت خون است که باید در حد امکان از خونریزی و هدر روی فرآروده های خونی جلوگیری شود .


وی بدون اشاره به آمار ناشی از عدم مدیریت خون در بیمارستانهای کشور گفت: متاسفانه در بیمارستانها فرآورده های خونی شامل پلاسما ، پلاکت و گلبولهای قرمز بیش از حد نیاز استفاده می شود.


ذوالفقاری افزود: این کنگره و سایر کنگره ها می تواند کمک های فراوانی برای استفاده از تکنولوزی های روز دنیا را برای طبیبان کشور به ارمغان بیاورد.


معاون فنی سازمان انتقال خون کیفیت برگزاری این کنگره را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این کنگره از لحاظ علمی با کنگره های مشابه در خارج از کشور برابری می کند زیرا مدرن ترین مباحث روز دنیا در زمینه طب خون در این کنگره بررسی می شود .


کنگره بین المللی خون و بیماریها دیروز در یاسوج آغاز شد و تا پنج شنبه ادامه دارد.

شرکت آزما تجهیز تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی.

درباره شرکت آزما تجهیز

شرکت آزما تجهیز (azmatajhiz.ir) در تاریخ ، 1380/2/25 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه محصولات آزمایشگاهی به طور رسمی آغاز نمود. این شرکت در زمینه تولید و پخش انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه، تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد. این شرکت با سابقه درخشان خود تاکنون توانسته با بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی ارتباط برقرار کرده و مایحتاج آزمایشگاهی این مراکز را تامین نماید و به خاطر حسن انجام کار و سر لوحه قرار دادن رضایت مندی مشتری، خود را در راس شرکت های برتر در این صنعت قرار دهد.

خدمات شرکت آزما تجهیز عبارتند از :

  • تولید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، تحقیقاتی، صنعتی و دکوری
  • تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی
  • پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی

راه های تماس با شرکت آزما تجهیز

3 راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی آزما تجهیز وجود دارد .اولین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . دومین راه تماس با شماره تلفن شرکت آزما تجهیز می باشد و آخرین راه نیز مراجعه به صفحه فیس بوک آزما تجهیز می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت آزما تجهیز : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس شرکت آزما تجهیز : 66595267-021