تلفن دفتر : 66595267-021| 09190716368

تلفن کارخانه : 02636308505| 09125646862

قاچاق یکی از معضلات مهم کشور است که مبارزه و جلوگیری از واردات کالای قاچاق نیاز به برنامه ریزی جدی و گسترده ای دارد.

با توجه به اینکه هیچگونه نظارت و کنترلی روی کالاهایی که به صورت قاچاق وارد کشور می شوند وجود ندارد این کالا ها می توانند به صورت جدی سلامت جامعه را به خطر بیاندازند.

همانطور که در بسیاری از رسانه ها مطرح شده حجم بالایی از مرکبات و میوه ها به صورت قاچاق وارد کشور شده است که از جنبه سلامت هیچگونه نظارت و کنترلی به علت ورود از مبادی غیر مجاز وجود ندارد و سازمان های نظارتی نیز برای نظارت بر این کالاها دسترسی و امکان به منابع تولید و منبع وارد کننده نداشته و بسیاری از آن ها نیز به علت نامشخص بودن شرکت یا شخص وارد کننده امکان برخورد قانونی با آن ها وجود ندارد و تنها در سطح عرضه می توان نظارت های متناوبی را از سوی سیستم های نظارتی و کنترلی انجام داد.

تعدادی از نمونه های دریافتی پرتقال، لیموترش و سیب قاچاق که توسط تعزیرات حکومتی توقیف شده مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته که متاسفانه میزان آفت کش های آن بیش از حد مجاز استانداردهای ملی ایران است که این آفت کش ها بر سلامت مصرف کننده اثرات مضری را می توانند ایجاد کنند که این موضوع نشان دهنده نیازمندی به برنامه ریزی جدی و نظارت بر ورود و مقابله با کالاهای قاچاق توسط سازمان های زیربط می باشد

مدیر کل آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو سازمان غذا و دارو در ادامه گفت: کالاهای قاچاق غیر از تهدید جدی سلامت جامعه آسیب های جبران ناپذیری بر تولید داخلی که از شاخصه های اقتصاد مقاومتی بوده را نیز وارد می کند و ورود مرکبات و میوه های با سموم بیش از حد مجاز نشانه ای از صدمه بر سلامت مصرف کننده و از طرفی دیگر صدمه بر تولید داخلی می باشد.

همانطور که می دانیم تولید مرکبات و میوه جات در ایران بیش از حد مصرف سطح کشور بوده و بسیاری از ان ها نیز صادر می شوند و حتی اماری نیز مبنی بر مصرف بالاتر میوه در جامعه نسبت به سایر کشورها در ایران وجود دارد که این موضوع به هیچ وجه قاچاق این محصولات به کشور را توجیه ننموده و در کنار صدمه به تولید داخلی، بحث سلامت این کالاها نیز شدیدا باید مورد توجه قرار گیرد.

شرکت آزما تجهیز تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی.

درباره شرکت آزما تجهیز

شرکت آزما تجهیز (azmatajhiz.ir) در تاریخ ، 1380/2/25 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه محصولات آزمایشگاهی به طور رسمی آغاز نمود. این شرکت در زمینه تولید و پخش انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه، تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد. این شرکت با سابقه درخشان خود تاکنون توانسته با بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی ارتباط برقرار کرده و مایحتاج آزمایشگاهی این مراکز را تامین نماید و به خاطر حسن انجام کار و سر لوحه قرار دادن رضایت مندی مشتری، خود را در راس شرکت های برتر در این صنعت قرار دهد.

خدمات شرکت آزما تجهیز عبارتند از :

  • تولید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، تحقیقاتی، صنعتی و دکوری
  • تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی
  • پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی

راه های تماس با شرکت آزما تجهیز

3 راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی آزما تجهیز وجود دارد .اولین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . دومین راه تماس با شماره تلفن شرکت آزما تجهیز می باشد و آخرین راه نیز مراجعه به صفحه فیس بوک آزما تجهیز می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت آزما تجهیز : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس شرکت آزما تجهیز : 66595267-021