تلفن دفتر : 66595267-021| 09190716368

تلفن کارخانه : 02636308505| 09125646862

در نشست خبری که ظهر شنبه در محل انجمن علوم آزمایشگاهی ایران برگزار شد، برخی از نمایندگان انجمن های علوم آزمایشگاهی نسبت به کاهش تعرفه آزمایشگاه های تشخیص پزشکی گلایه داشته و عنوان داشتند که ادامه این وضعیت باعث خواهد شد تا ادامه فعالیت این آزمایشگاه ها دچار مشکل شود.

دکتر حسن هاشمی مدنی نماینده انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران، به تعرفه مصوب کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت برای آزمایشگاه های تشخیص پزشکی اشاره کرد و افزود: ما قبول کردیم همان تعرفه سال گذشته که ۲۰ هزار تومان برای K آزمایشگاهی بود، اعمال شود اما متاسفانه بعد از گذشت دو ماه از سال ۹۴، نه تنها این تعرفه ابلاغ نشده که شنیده ایم شورای عالی بیمه تعرفه ۲۰ هزار تومان را به ۱۷ هزار تومان تقلیل داده است.

وی، چنین تصمیمی را برای آزمایشگاه های تشخیص پزشکی فاجعه بار خواند و گفت: درخواست ما از وزارت بهداشت و بیمه ها این است که میزان K آزمایشگاهی در بخش دولتی افزایش یابد تا مردم در مراجعه به بخش خصوصی، هزینه بیشتری پرداخت نکنند.

دکتر سید حسین فاطمی رئیس انجمن متخصصین علوم آزمایشگاهی بالینی ایران با اعلام اینکه تعرفه های سال ۹۴ هنوز ابلاغ نشده است، گفت: از سال ۹۰ به این طرف با افزایش ۳۰۰ درصدی هزینه های خرید وسایل و کیت های آزمایشگاهی مواجه بوده ایم، در حالی که تعرفه ها هیچ افزایشی نیافته است.

وی همچنین از افزایش ۲۵ درصدی حقوق پرسنل آزمایشگاه ها در سال ۹۴ خبر داد و افزود: متاسفانه همان تعرفه ای که مهر ماه سال گذشته در کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت تصویب شد، هنوز اجرایی نشده و آزمایشگاه ها دچار بلاتکلیفی هستند.

فاطمی، تعرفه ها K آزمایشگاه را بر اساس کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت ۲۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: شنیده ایم که این عدد برای امسال به ۱۷ هزار تومان کاهش یافته است که اگر واقعیت داشته باشد، فاجعه بار خواهد بود.

 

شرکت آزما تجهیز تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی.

درباره شرکت آزما تجهیز

شرکت آزما تجهیز (azmatajhiz.ir) در تاریخ ، 1380/2/25 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه محصولات آزمایشگاهی به طور رسمی آغاز نمود. این شرکت در زمینه تولید و پخش انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه، تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد. این شرکت با سابقه درخشان خود تاکنون توانسته با بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی ارتباط برقرار کرده و مایحتاج آزمایشگاهی این مراکز را تامین نماید و به خاطر حسن انجام کار و سر لوحه قرار دادن رضایت مندی مشتری، خود را در راس شرکت های برتر در این صنعت قرار دهد.

خدمات شرکت آزما تجهیز عبارتند از :

  • تولید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، تحقیقاتی، صنعتی و دکوری
  • تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی
  • پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی

راه های تماس با شرکت آزما تجهیز

3 راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی آزما تجهیز وجود دارد .اولین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . دومین راه تماس با شماره تلفن شرکت آزما تجهیز می باشد و آخرین راه نیز مراجعه به صفحه فیس بوک آزما تجهیز می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت آزما تجهیز : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس شرکت آزما تجهیز : 66595267-021