تلفن دفتر : 66595267-021| 09190716368

تلفن کارخانه : 02636308505| 09125646862

كي از مخترعين اين دستگاه گفت: امروزه با افزايش حساسيت هر چه بيشتر مردم در بخش سلامت و بخصوص درمان، لزوم استفاده از ابزارهاي مختلف حتي در ابتدائي ترين مراحل با هدف افزايش دقت و موفقيت و ايجاد اعتماد متقابل در درمانگر و درمانشونده خود نمايي مي كند .

به گزارش خبرنگار وب دا مركزي، ياسر مومني افزود: مايع درماني (سرم تراپي) و تزريقات داخل وريدي كه خود شامل برقراري راه وريدي و تزريق دارو و مايعات به بدن مي باشد از ابتدايي ترين و حياتي ترين مراحل ياد شده مي باشد.

وي اظهار داشت: در تمامي مراكز درماني مثل آزمايشگاه ها، بيمارستانها، درمانگاه ها، مراكز بهداشت و حتي مطب پزشكان و در تمامي كيف هاي احيا قلبي ريوي لوازمي وجود دارد كه تا به امروز جهت تسهيل اين امر)رگگيري( ساخته و توسعه داده شده اند و حتي در اكثر موارد قسمت هايي با وظيفه مشخص رگگيري، نمونه گيري از خون و يا تزريقات داخل وريدي در اين مكان ها موجود است.

مخترع دستگاه گارو رگ نما بيان كرد: هم اكنون پروسه ي رگگيري با تكيه بر مهارت فردي در مراكز مختلف انجام مي شود كه نياز به مهارت در انتخاب رگ مناسب و سپس رگگيري دارد و وسيله اي هم كه در مركز مربوطه جهت پروسه رگگيري استفاده مي شود يك كمربند كش سان بوده كه بالاي محل رگگيري دور اندام بسته مي شود و باعث مسدود شدن رگ و جمع شدن خون در رگ و نتيجتاً برجسته شدن رگ و آماده شدن براي رگيري مي شود.

وي ادامه داد: دستگاه گارو رگ نما كه در راستاي تسهيل و تسريع در امر رگگيري ابتكار شده است با مكانيسمي نسبتاً ساده با فرآيند غير تهاجمي باعث ايجاد وضوح بيشتر در نمايان شدن عروق سطحي پوست مي شود كه معمولاً در رگگيري از آنها استفاده مي شود، شده و افزايش درصد موفقيت رگگيري را به دنبال خواهد داشت.

مومني در پايان گفت: براي طراحي و ساخت اين دستگاه از بدنه ارگونوميك قوس دار جهت تطبيق كامل روي اندام مورد نظر كه در اكثر مواقع ساعد و يا بازوي فرد بيمار مي باشد، استفاده شده است؛ اصلي ترين بخش اين دستگاه سيستم الكترونيكي اپتيك دستگاه مي باشد كه با تاباندن نور قرمز سرد از روي اندام با بكار گيري منابع نوري به نام power led (پاور ال اي دي) نصب شده روي شاخك هاي تنظيم شونده دستگاه و روشن شدن بافت بدن و در نتيجه ديده شدن عروق بعلت متفاوت بودن رنگ آنها در بافت مي شود.

وحيدرضا احمدي ديگر مخترع اين دستگاه نيز گفت: وزن تقريبي دستگاه حدود 111 تا 151 گرم ارزيابي مي شود كه با توجه به مدت زمان وجود آن روي اندام (فقط زمان برقراي راه وريدي) هيچ مشكلي براي اندام ايجاد نخواهد كرد.

وي اظهار داشت: اين ابزار از بدنه پليمري ساخته شده و در نتيجه بسيار سبك، كوچك و قابل حمل خواهد بود و استفاده از آن با تمهيداتي كه انديشيده شده بسيار آسان، كاربردي و مؤثر خواهد بود همچنين استفاده از آن در تمامي سنين با شرايط و آتاتومي متفاوت )چاق يا لاغر) امكانپذير است .

وي در پايان بيان كرد: از جمله مزاياي اين دستگاه مي توان به نمايان كردن رگهاي و حتي مويرگ هاي اندام مورد نظر، مسدود كردن رگ و ثابت كردن محل رگگيري، امكان رگگيري در محيط هاي كم نور، امكان رگ گيري افراد داراي پوست هاي تيره و روشن و قابل حمل و استفاده در آمبولانس ها در شرايط اورژانسي اشاره كرد.

شرکت آزما تجهیز تولید کننده و ارائه دهنده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی.

درباره شرکت آزما تجهیز

شرکت آزما تجهیز (azmatajhiz.ir) در تاریخ ، 1380/2/25 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه محصولات آزمایشگاهی به طور رسمی آغاز نمود. این شرکت در زمینه تولید و پخش انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی طبق نمونه، تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد. این شرکت با سابقه درخشان خود تاکنون توانسته با بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی ارتباط برقرار کرده و مایحتاج آزمایشگاهی این مراکز را تامین نماید و به خاطر حسن انجام کار و سر لوحه قرار دادن رضایت مندی مشتری، خود را در راس شرکت های برتر در این صنعت قرار دهد.

خدمات شرکت آزما تجهیز عبارتند از :

  • تولید انواع شیشه آلات آزمایشگاهی، تحقیقاتی، صنعتی و دکوری
  • تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی
  • پخش انواع تجهیزات آزمایشگاهی

راه های تماس با شرکت آزما تجهیز

3 راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی آزما تجهیز وجود دارد .اولین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . دومین راه تماس با شماره تلفن شرکت آزما تجهیز می باشد و آخرین راه نیز مراجعه به صفحه فیس بوک آزما تجهیز می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت آزما تجهیز : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس شرکت آزما تجهیز : 66595267-021